Logo TEMPA YAPI GEREÇLERİ İNŞAAT MÜHENDİSLİK PROJE DANIŞMANLIK GAYRİMENKUL DEĞERLEME 
VE KİMYA SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.
 

HAKKIMIZDA

1993 yılında yola çıkarken faaliyetlerimizde, kaliteli ürünlerle, iyi hizmet ve süreklilik olarak ortaya koyduğumuz hedeflerimizi gerçekleştirirken; alanında deneyimli ve uzman kadrosuyla müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaçladık.

“ÖNCE HİZMET” ilke ve prensibiyle müşterilerinin sorunlarına çözüm ve öneriler üreterek katkıda bulunan firmamız; geçen yıllardaki referanslarını gururla yeni müşterileri ile paylaşırken, portföyümüzdeki müşteri ailesi ilişkilerimize de önem vermeye gayret gösterdik.

Süreç içinde faaliyet konularımızı geliştirirken; sektöre yeni kazandırılan ürün ve uygulamaları müşterilerimize sunarak ürün portföyündeki çeşitliliği ve değişimi müşteri zenginliğimize katmak istedik.

Bunu yaparken; John Custin (1819-1900)'ın "Dünya'da daha kötüsü, daha ucuzu yapılmayacak hemen hemen hiçbir şey yoktur. Satın almada sadece parasal yönü düşünen kişiler; bu tür malzeme üreticileri tarafından ömür boyu sömürülmeye mahkûmdurlar"sözünün gerçek yaşamda giderek öneminin arttığını gözlemledik ve yaşadık.

Bugün artık yirmili yılları aşmanın verdiği şevkle; hizmetinizde olmanın gururunu birlikte yaşıyoruz.

Destekleriniz ve duyduğunuz güven ile daha iyi hizmet sunabilmenin heyecanı ve mutluluğu ile yanınızda olacağız.

KURUMSAL

TİCARİ ÜNVAN : TEMPA YAPI GEREÇLERİ İNŞAAT MÜHENDİSLİK PROJE DANIŞMANLIK GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE KİMYA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
ADRESİ : ÇAYYOLU MAHALLESİ 2432. CADDE 2661/1 SOKAK NO: 4/C ÇANKAYA - ANKARA
İLETİŞİM BİLGİLERİ : TEL: 0(312)2355403
FAX: 0(312)2355409
WEB: http://www.tempayapi.com.tr
E-MAIL: tempayapi@tempayapi.com.tr
SEKTÖR : ISITMA-SOĞUTMA-SU İHTİYACI-PVC DOĞRAMA-BALKON CAMLAMA
KAYITLI SERMAYE : 10.000.-TL
ÖDENMİŞ SERMAYE : 10.000.-TL
TESCİL TARİHİ : 19/08/1993
TİCARET SİCİL MÜDÜRLÜĞÜ : ANKARA
TİCARET SİCİL NO : 96827
ODA SİCİL NO : ANKARA TİCARET ODASI 39/342
MERSİS NO : 0-8380-0432-0600015
YETKİLİ BİLGİLERİ : SEDAT ÖZBAKIR - BERK ÖZBAKIR

 

Copyright 2016 © Tempa Yapı Gereçleri Ltd. Şti. Her hakkı saklıdır.

Ürünler ve teknik veriler ilgili firmaların web sayfalarından ve broşürlerlerinden derlenmiştir. Firmalar haber vermeksizin ürünlerin model ve teknik özelliklerinde değişiklik yapabilirler. Yapılan değişikliklerden ve oluşabilecek web sayfamızdaki bilgilerin güncelliği yansıtmamasından firmamız sorumlu değildir.